Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Akcja: Pokochaj ePIT w Walentynki

Pracownicy urzędu przedstawią „Twój ePIT” czyli nową usługę Krajowej Administracji Skarbowej, która polega na przygotowaniu rozliczenia zeznania podatkowego dla podatnika.

Eksperci udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczenia dochodów uzyskanych w 2018 r. i skorzystania z ulg podatkowych i odliczeń.

Prosimy by Klienci, którzy zechcą rozliczyć zeznanie elektronicznie mieli ze sobą nr NIP lub nr PESEL, wymagane dokumenty służące rozliczeniu dochodów uzyskanych w 2018 r. (np. PIT-11, PIT-8C, dokumenty uprawniające do skorzystania z ulg podatkowych) oraz kwotę przychodu za 2017 r. i 2018 r. – informację umożliwiającą zatwierdzenie zeznania przez Internet. Kwotę przychodu za 2017 r. zawiera zeznanie składane w ubiegłym roku.

Aktualność dodana przez: Tomasz Kwiatek (2019-02-13 09:08:33)
Data wydarzenia : 2019-02-13
Data publikacji : 2019-02-13

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/579/akcja-pokochaj-epit-w-walentynki