INFORMACJA DLA BEZROBOTNYCH

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z powodu zagospodarowania środków Funduszu Pracy przeznaczonych dla PUP w Opolu w 2018 r. na finansowanie programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizację zawodową, od 3 października 2018 r. wstrzymujemy nabór:

- wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez bezrobotnego,

- wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego,

- wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie,

- wniosków o dofinansowanie studiów podyplomowych.

Informację o wznowieniu naboru wyżej wymienionych wniosków uzyskają Państwo u swojego doradcy klienta.

Aktualność dodana przez: Izabela Bocheńska (2018-10-03 11:04:52) , zredagowana przez: Izabela Bocheńska (2018-10-12 11:39:48)
Data wydarzenia : 2018-10-11
Data publikacji : 2018-10-11