Lista rankingowa wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Informujemy, iż komisja oceny wniosków dokonała oceny merytorycznej wniosków o przyznanie środków z rezerwy na finasowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

W przypadku kiedy Pracodawca składał wniosek obejmujący kilka działań (kilka szkoleń, lub studia podyplomowe czy egzaminy), każde działanie zostało oddzielnie ocenione i odrębnie sklasyfikowane na liście rankingowej.

Z uwagi na ograniczone środki rezerwy KFS (179 400,00zł) dotacje otrzymają jedynie Pracodawcy którzy otrzymali minimum 23 punktów podczas oceny merytorycznej.

Informacje o sposobie rozpatrzenia wniosku i wysokości przyznanego wsparcia otrzymają Państwo drogą listowną.  W sytuacji kiedy środki KFS będą się systematycznie uwalniały, urząd poinformuje kolejnych Pracodawców, zgodnie z niniejszą listą rankingową.

W ZAŁĄCZENIU LISTA RANKINGOWA.

Aktualność dodana przez: Adam Tatoj (2018-10-01 12:01:37)
Data wydarzenia : 2018-10-01
Data publikacji : 2018-10-01

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar