Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Lista rankingowa wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Informujemy, iż komisja oceny wniosków dokonała oceny merytorycznej wniosków o przyznanie środków z rezerwy na finasowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

W przypadku kiedy Pracodawca składał wniosek obejmujący kilka działań (kilka szkoleń, lub studia podyplomowe czy egzaminy), każde działanie zostało oddzielnie ocenione i odrębnie sklasyfikowane na liście rankingowej.

Z uwagi na ograniczone środki rezerwy KFS (179 400,00zł) dotacje otrzymają jedynie Pracodawcy którzy otrzymali minimum 23 punktów podczas oceny merytorycznej.

Informacje o sposobie rozpatrzenia wniosku i wysokości przyznanego wsparcia otrzymają Państwo drogą listowną.  W sytuacji kiedy środki KFS będą się systematycznie uwalniały, urząd poinformuje kolejnych Pracodawców, zgodnie z niniejszą listą rankingową.

W ZAŁĄCZENIU LISTA RANKINGOWA.

Aktualność dodana przez: Adam Tatoj (2018-10-01 12:01:37)
Data wydarzenia : 2018-10-01
Data publikacji : 2018-10-01

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF lista rakingowa 2018 (.pdf 150.39kb) 2018-10-01 150.39kb Plik: lista rakingowa 2018.pdf (150.39kb)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/546/lista-rankingowa-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-z-rezerwy-krajowego-funduszu-szkoleniowego