KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY - MURARZ KLINKIEROWY - Z MOŻLIWOŚCIĄ ZATRUDNIENIA

Szanowni Państwo

uprzejmie informujemy, że firma Covebo poszukuje kandydatów ( bezrobotnych lub osoby pracujące, chętne do zmiany zawodu ) zainteresowanych kursem zawodowym w charakterze murarza klinkierowego z możliwością zatrudnienia w Holandii.

W zależności od predyspozycji i umiejętności po kursie zawodowym trwającym od 1-3 tygodni, można uzyskać dobrze płatny i perspektywiczny zawód. Szkolenie będzie prowadzone przez mistrza budowlanego.

Miejsce egzaminu wstępnego: Opole

Miejsce kursu zawodowego: Holandia, Putten

Co oferujemy w trakcie szkolenia:

Bezpłatny kurs kwalifikacyjny.

Odzież roboczą.

Zapewnione zakwaterowanie i transport.

350 E netto podczas trwania kursu.

Narzędzia i materiały budowlane.

Po zakończeniu szkolenia będzie można podjąć pracę w jednej z budowlanych firm holenderskich.

Zadania którymi będzie zajmować się murarz: budowa obiektów mieszkalnych, oraz przemysłowych, wykonywanie prac na podstawie planów budowalnych.

Warunki Zatrudnienia

Zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego.

Zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie.

Zorganizowany transport.

Pokój 1-osobowy.

Tygodniowe wynagrodzenie.

Sukcesywnie zwiększane wynagrodzenie ( osoba po szkoleniu rozpoczyna jako pomocnik murarza ze stawką 400 E netto/ 40h, wraz z rozwojem i zdobywanym doświadczeniem stawka dla samodzielnego murarza to 500 E netto/40h ).

Wymagania dla kandydatów:

Chęć podjęcia pracy w Holandii w branży budowalnej.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub ukończona szkoła zawodowa.

Mile widziane prawo jazdy.

Firma Covebo skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

telefon: Tomasz Sajkiewicz +48 607 951 617

e-mail: sajkiewicz@covebo.pl

Administratorem danych jest Covebo Work Office Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-015, Rynek 24/25 (KRAZ 1145). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie: https://covebo.pl/poznaj-covebo/polityka-prywatnosci.html

Aktualność dodana przez: Izabela Bocheńska (2018-09-10 15:33:49) , zredagowana przez: Izabela Bocheńska (2018-09-12 10:29:25)
Data wydarzenia : 2018-09-10
Data publikacji : 2018-09-12

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/542/kwalifikacyjny-kurs-zawodowy-murarz-klinkierowy-z-mo%C5%BCliwoscia-zatrudnienia