INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O DOFINANSOWANIE Z KFS

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w ramach naboru „Wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców” wpłynęło 48 wniosków o przeszkolenie 166 osób na łączna kwotę 540 392,40 zł.

Ocena formalna wniosków dokonana zostanie do 14.09.2018.

Zakończenie oceny merytorycznej wniosków poprawnych pod względem formalnym planowane jest na 28.09.2018 r.

Lista rankingowa zamieszczona zostanie na stronie urzędu w pierwszym tygodniu października.

Aktualność dodana przez: Izabela Bocheńska (2018-09-04 14:26:49)
Data wydarzenia : 2018-09-04
Data publikacji : 2018-09-04

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/537/informacja-dla-pracodawcow-ubiegajacych-sie-o-dofinansowanie-z-kfs