Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od 25 września 2018 r. do 15 października 2018 r. przyjmowane są wnioski o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osób skierowanych przez tut. urząd z ustalonym II profilem pomocy.

Maksymalna kwota refundacji jednego stanowiska pracy wynosi 27 000,00 zł. brutto.

Pracodawcy zainteresowani tą formą wsparcia proszeni są o składanie ,,WNIOSKU O REFUNDACJĘ ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU PRACY KOSZTÓW WYPOSAŻENIA LUB DOPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY” tylko i wyłącznie w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pok. nr 3.

Regulamin przyznawania refundacji, wniosek i pozostałe wymagane dokumenty dostępne są na stronie: www.pup.opole.pl,
w zakładce dokumenty do pobrania > dla pracodawców > refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy lub w siedzibie CAZ w pok. nr 3.

Złożone wnioski podlegają ocenie Komisji powołanej przez dyrektora PUP w Opolu, która przy ocenie w szczególności będzie uwzględniać między innymi dotychczasową współpracę pracodawcy z tut. urzędem, wysokość proponowanego wynagrodzenia, zasadność zakupów na nowotworzone stanowisko pracy, miejsce wykonywania pracy, wymagania wnioskodawcy w stosunku do kandydatów do zatrudnienia.

Szczegółowych informacji udzielają:

Anna Ligaj- Pach i Dominika Zachara - tel. 77 44 21 880

Aktualność dodana przez: Anna Ligaj-Pach (2018-08-07 10:01:40) , zredagowana przez: Anna Ligaj-Pach (2018-11-13 08:34:05)
Data wydarzenia : 2018-09-10
Data publikacji : 2018-09-25

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/526/nabor-wnioskow-o-refundacje-kosztow-wyposa%C5%BCenia-stanowiska-pracy