Zgłoś się do projektu „Wejdź na ścieżkę sukcesu!”

Rozpoczynamy rekrutację do Projektu „Wejdź na ścieżkę sukcesu!”- podnieś z nami swoje kwalifikacje i zdobądź doświadczenie zawodowe. Jeśli masz od 18 do 67 lat, jesteś osobą bezrobotną[1] lub odchodzącą z rolnictwa[2], szukasz pracy i mieszkasz na terenie województwa opolskiego zgłoś się do nas już dziś. Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń, doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy oraz 5 – miesięcznych staży zawodowych.

Oferujemy szkolenia dostosowane do preferencji Uczestników; m. in.

• pracownik administracyjno biurowy,
  • specjalista ds. kadr i płac,
  • księgowość,
  • kosmetyczka,
  • sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej,
  • operator koparko-ładowarek,
  • recepcjonistka, pracownik robót wykończeniowych,
  • operator wózka widłowego,
  • spawacz

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Kontakt: O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o.o., Biuro Projektu „Wejdź na Ścieżkę sukcesu!” ul. Bohaterów Warszawy 1/1, 48-300 Nysa;

Tel. 518-527-175

e-mail: rekrutacjaprojektEFS@gmail.com

[1] Zwolnionych w przeciągu ostatnich 6 miesięcy

[2] Zarejestrowana w KRUSIE, ukierunkowana na podjęcie zatrudnienia poza rolnictwem