Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

DOTACJE DLA BEZROBOTNYCH

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w roku bieżącym odbędzie się jeszcze jeden nabór „Wniosków o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi, z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej”.

 

W okresie od 15 – 16 października 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o dotację ze środków Funduszu Pracy pochodzących z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP w Opolu, zamieszkujących tereny wiejskie. W ramach tego naboru planuje się udzielić co najmniej 21 dotacji.

 

Wszystkie osoby bezrobotne zainteresowane ubieganiem się o dotację proszone są o zapoznanie się z „Regulaminem przyznawania bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi przez Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, ze środków Funduszu Pracy, jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” oraz wzorem „Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi, z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” dostępnych między innymi w zakładce: Dokumenty do pobrania → Osoby bezrobotne → środki na podjęcie działalności gospodarczej.

 

Wnioski o dotację należy składać osobiście lub pocztą ( decyduje data wpływu do urzędu ) w wyżej wymienionych terminach, w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pok. nr 4.

 

Szczegółowych informacji udzielają: Katarzyna Hrycaj i Sylwia Marcinkowska, tel. 77 44 22 9 42.

 

 

Aktualność dodana przez: Izabela Bocheńska (2018-07-12 14:51:49) , zredagowana przez: Ewa Parcej (2018-10-24 10:44:36)
Data wydarzenia : 2018-10-12
Data publikacji : 2018-10-12

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/521/dotacje-dla-bezrobotnych