Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

PUP Opole na Opolskim Festiwalu Nauki 2018

Głównym celem organizowania Opolskiego Festiwalu Nauki jest popularyzacja i upowszechnianie nauki wśród mieszkańców Opola, Opolszczyzny i innych województw. Przedstawiciele opolskich jednostek naukowych, kulturalnych, muzealnych i edukacyjnych prezentują swoje osiągnięcia naukowe i techniczne. Po raz pierwszy wystawcą będzie również PUP Opole, które będzie obecne podczas pikniku naukowego w dniu 13.05.2018 r. na Błoniach Politechniki Opolskiej. Start godz. 11.00. Szczegółowy program dostępny jest https://festiwal.po.opole.pl


Uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość poznać jakie efekty i korzyści płyną z badań naukowych oraz jakie są możliwości ich wykorzystywania w gospodarce, przedsiębiorczości, ochronie dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, medycynie, zarządzaniu i wielu innych dziedzinach życia społecznego. Młodzież pragnąca studiować w uczelniach naszego regionu będzie mogła poznać warsztat pracy naukowców, co pozwoli wyrobić w nich przekonanie, iż nauka stanowi integralną część rozwoju kulturowego i cywilizacyjnego każdego człowieka. Ponadto będą oni mieli możliwość zapoznania się z ofertą i kierunkami kształcenia w uczelniach Opolszczyzny.

Aktualność dodana przez: Tomasz Kwiatek (2018-05-11 11:50:22) , zredagowana przez: Ewa Parcej (2018-05-14 08:26:00)
Data wydarzenia : 2018-05-11
Data publikacji : 2018-05-11

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/513/pup-opole-na-opolskim-festiwalu-nauki-2018