Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

DOTACJE DLA KOBIET ZAREJESTROWANYCH W PUP W OPOLU

Uprzejmie informujemy, że w związku z pozyskaniem przez PUP w Opolu dodatkowych środków Funduszu Pracy, pochodzących z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, przeznaczonych na realizację programu regionalnego dla bezrobotnych kobiet zarejestrowanych w PUP w Opolu, 19 i 20 czerwca 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej przez bezrobotne kobiety zarejestrowane w PUP w Opolu.

Liczba dotacji planowanych do przyznania - 15.

Maksymalna kwota dotacji o jaką można wnioskować wynosi 20 000,00 zł.

Kobiety zainteresowane dotacjami na podjęcie działalności gospodarczej proszone są o składanie ,,Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pokój nr 4, tel. 77 44 22 942 w w/w terminie.

UWAGA

,,Regulamin przyznawania bezrobotnemu , absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi przez Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, ze środków Funduszu Pracy, jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” oraz Wniosek wraz z załącznikami na stronie www.pup.opole.pl w zakładce dokumenty do pobrania →dla bezrobotnych →środki na podjęcie działalności gospodarczej.

 

Aktualność dodana przez: Izabela Bocheńska (2018-05-07 15:17:58) , zredagowana przez: Sylwia Marcinkowska (2018-06-06 14:39:21)
Data wydarzenia : 2018-06-04
Data publikacji : 2018-06-04

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/512/dotacje-dla-kobiet-zarejestrowanych-w-pup-w-opolu