Lista rankingowa wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Informujemy, iż komisja oceny wniosków dokonała oceny merytorycznej wniosków o przyznanie środków na finasowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

W przypadku kiedy Pracodawca składał wniosek obejmujący kilka działań (kilka szkoleń, lub studia podyplomowe czy egzaminy), każde działanie zostało oddzielnie ocenione i odrębnie sklasyfikowane na liście rankingowej.

Z uwagi na ograniczone środki limitu KFS (700 000,00zł) dotacje otrzymają jedynie Pracodawcy którzy otrzymali minimum 20 punktów podczas oceny merytorycznej.

Informacje o sposobie rozpatrzenia wniosku i wysokości przyznanego wsparcia otrzymają Państwo drogą listowną.  W sytuacji kiedy środki KFS będą się systematycznie uwalniały, urząd poinformuje kolejnych Pracodawców, zgodnie z niniejszą listą rankingową.

W ZAŁĄCZENIU LISTA RANKINGOWA.

Aktualność dodana przez: Adam Tatoj (2018-05-02 07:53:42) , zredagowana przez: Adam Tatoj (2018-05-07 08:44:15)
Data wydarzenia : 2018-05-02
Data publikacji : 2018-05-02

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/510/lista-rankingowa-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-z-krajowego-funduszu-szkoleniowego