Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Festiwal Kariery w opolskim Okrąglaku

Powiatowy Urzad Pracy w Opolu wraz Wojewódzkim Urządem Pracy w Opolu zaprasza do udziału w konferencji warsztatowej pn. Festiwal Kariery. Z talentem w przyszłość.

Celem przedsięwzięcia jest uświadomienie młodym osobom, iż wybór ścieżki zawodowej zgodnej z posiadanym talentem może stanowić w przyszłości źródło satysfakcji i spełnienia zawodowego. Dlatego podczas Festiwalu przedstawione zostaną sylwetki osób, które dzięki talentowi, pasji i determinacji osiągnęły zamierzony cel w życiu zawodowym i osobistym. Udział w Festiwalu umożliwi bezpośredni kontakt z tymi osobami, co może wpłynąć na wybór ścieżki zawodowej uczestników przedsięwzięcia. Oferujemy również spotkania ze specjalistami zajmującymi się rynkiem pracy oraz osobami, które skutecznie pokierowały własną karierą odnosząc spektakularny sukces, mogące zainspirować młodych ludzi do walki o własną przyszłość zawodową opartą na świadomości własnych pragnień, możliwości i zaangażowaniu.

Tegoroczna edycja Festiwalu Kariery odbędzie się 13 kwietnia (piątek) w godzinach od 9.00 do 13.00 w hali widowiskowo- sportowej "Okrąglak" w Opolu przy ul. Oleskiej 70.

Aktualność dodana przez: Tomasz Kwiatek (2018-04-11 14:42:17) , zredagowana przez: Ewa Parcej (2018-04-23 07:06:44)
Data wydarzenia : 2018-04-11
Data publikacji : 2018-04-11

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/504/festiwal-kariery-w-opolskim-okraglaku