BEZPŁATNE SZKOLENIA

Szanowni Państwo

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego informuje o możliwości odbycia bezpłatnego kursu „Kierowca zawodowy + prawo jazdy kategorii C i C+E wraz z kursem dla kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne ADR” w ramach projektu „Nowe kwalifikacje – większe możliwości”.

Szkolenie skierowane jest dla osoby pracującej lub bezrobotnej, która:

- ukończyła 50 rok życia,

- zamieszkuje tereny wiejskie województwa opolskiego – gminy słabo zaludnione wg klasyfikacji DEGURBA (nie mogą to być gminy: Opole, Brzeg, Kędzierzyn – Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Prudnik, Zawadzkie, Zdzieszowice)

-posiada maksymalnie średnie wykształcenie,

-nie prowadzi działalności gospodarczej,

- posiada prawo jazdy kategorii B,

- nie posiada prawa jazdy kategorii C i C+E, uprawnień kierowcy zawodowego, zaświadczenia ADR.

Zajęcia trwać będą 251 godzin i odbywać się będą w trybie weekendowym (piątek – godziny popołudniowe, sobota, niedziela) w Opolu.

Moduł: kwalifikacja wstępna przyspieszona trwa 140 godzin, prawo jazdy kategorii C i C+E trwa 75 godzin, ADR trwa 26 godzin. Każdy moduł kończy się egzaminem.

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu w ramach ww. kursów zapewnia bezpłatne badania na potrzeby szkolenia, materiały szkoleniowe – podręczniki, zwroty kosztów dojazdu na kurs w części teoretycznej.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w PKS w Opolu, ul. Rodziewiczówny 1 w dniu 16 stycznia 2018r. o godzinie 16.00. Natomiast kurs rozpoczyna się 2 lutego 2018 r.

Więcej informacji udziela:

Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego, Biuro obsługi Klienta budynek H pok. 9

Pon. – Pt. 08.00- 16.00

Ul. Małopolska 18

Tel. (077) 400 33 14

Aktualność dodana przez: Adam Tatoj (2018-01-11 11:44:03) , zredagowana przez: Adam Tatoj (2018-01-11 11:44:45)
Data wydarzenia : 2018-01-11
Data publikacji : 2018-01-11