Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Uprzejmie informujemy, że od 23 do 27 kwietnia br. odbędzie się drugi w tym roku nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Liczba dotacji planowanych do przyznania 50.

Osoby zainteresowane dotacjami na podjęcie działalności gospodarczej proszone są o składanie ,,Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pokój nr 4, tel. 77 44 22 942.

UWAGA

Maksymalna kwota dotacji o jaką można wnioskować wynosi 20 000,00 zł.

,,Regulamin przyznawania bezrobotnemu , absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi przez Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, ze środków Funduszu Pracy, jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” oraz Wniosek wraz z załącznikami, dostępne są poniżej lub na stronie www.pup.opole.pl w zakładce dokumenty do pobrania - dla bezrobotnych - środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Aktualność dodana przez: Sylwia Marcinkowska (2018-01-10 12:55:39) , zredagowana przez: Sylwia Marcinkowska (2018-06-19 11:21:02)
Data wydarzenia : 2018-01-15
Data publikacji : 2018-04-10

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/473/nabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej