NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA PODJECIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Uprzejmie informujemy, że w roku 2018 planowane są 3 nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w następujących terminach:

05 - 09 luty 2018 r. – liczba dotacji planowanych do przyznania 50,

23 - 27 kwiecień 2018 r. – liczba dotacji planowanych do przyznania 50,

27 - 31 sierpień 2018 r. – liczba dotacji planowanych do przyznania 40.

Osoby zainteresowane dotacjami na podjęcie działalności gospodarczej proszone są o składanie ,,Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pokój nr 4, tel. 77 44 22 942.

Maksymalna kwota dotacji o jaką można wnioskować wynosi 20 000,00 zł.

,,Regulamin przyznawania bezrobotnemu , absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi przez Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, ze środków Funduszu Pracy, jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” oraz Wniosek wraz z załącznikami, dostępne są poniżej lub na stronie www.pup.opole.pl w zakładce dokumenty do pobrania - dla bezrobotnych - środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Aktualność dodana przez: Sylwia Marcinkowska (2018-01-10 12:55:39) , zredagowana przez: Sylwia Marcinkowska (2018-02-16 13:53:36)
Data wydarzenia : 2018-01-15
Data publikacji : 2018-02-01

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/473/nabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej