NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA PODJECIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Uprzejmie informujemy, że w terminie od 16.10. 2017r. do 19.10.2017r. odbędzie się ostatni w tym roku nabór Wniosków o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Funduszu Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Maksymalna kwota dofinansowania - dotacji wynosi 24 000

Osoby, które zamierzają ubiegać się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, proszone są o składanie ,,Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” wraz z załącznikami w w/w terminie w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pokój nr 4, tel. 77 44 22 942.

Aktualny regulamin i wniosek przyznawania bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Funduszu Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej orazpozostałe wymagane dokumenty dostępne są na stronie: www.pup.opole.pl w zakładce dokumenty do pobrania > dla bezrobotnych > środki na podjęcie działalności gospodarczej lub w siedzibie CAZ w pok. nr 4.

Aktualność dodana przez: Sylwia Marcinkowska (2017-09-13 10:44:07)
Data wydarzenia : 2017-09-13
Data publikacji : 2017-09-13

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/439/nabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej