Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

E DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJNABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA PODJĘCI

Uprzejmie informujemy, że w terminie od 16.10. 2017r. do 19.10.2017r. odbędzie się ostatni w tym roku nabór Wniosków o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Funduszu Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Maksymalna kwota dofinansowania - dotacji wynosi 24 000

Osoby, które zamierzają ubiegać się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, proszone są o składanie ,,Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” wraz z załącznikami w w/w terminie w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pokój nr 4, tel. 77 44 22 942.

Aktualny regulamin i wniosek przyznawania bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Funduszu Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz pozostałe wymagane dokumenty dostępne są na stronie: www.pup.opole.pl w zakładce dokumenty do pobrania > dla bezrobotnych > środki na podjęcie działalności gospodarczej lub w siedzibie CAZ w pok. nr 4.

Aktualność dodana przez: Sylwia Marcinkowska (2017-09-13 10:25:36)
Data wydarzenia : 2017-09-13
Data publikacji : 2017-09-13

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/438/e-dzialalnosci-gospodarczejnabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-na-podjeci