Bezpłatne szkolenia

NABÓR NA DARMOWE SZKOLENIA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

Bizneslingua Centrum Języków Obcych serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach oraz stażach dla osób bezrobotnych. Obecnie prowadzimy rekrutację na kursy dla: montera izolacji przemysłowych, montera rusztowań i certyfikat DNV, spawania MIG-MAG-TIG (do wyboru dowolna metoda), opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych oraz dla operatorów wózków jezdniowych-widłowych.

Szkolenia rozpoczną się w miesiącach sierpniu i wrześniu. Istnieje również możliwość zapisania się na inne kursy zawodowe.

PROJEKT ZAPEWNIA:

• Doradztwo zawodowe,
  • Pośrednictwo pracy,
  • Kursy pozwalające na uzyskanie odpowiednich kwalifikacji,
  • Płatny 5 miesięczny staż 2 000,00 zł brutto,
  • Zwrot kosztów dojazdu, obiad.

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW:

• Ukończony 30 rok życia,
  • Status osoby bezrobotnej lub biernej zawodowo,
  • Zamieszkanie na terenie woj. opolskiego

W celu uzyskania dalszych informacji o kursach zapraszamy do kontaktu*:

tel./fax. 77 456-65-68

Tel. kom. +48 668-809-237

biuro@interwiedza.pl

*W sprawie kursów dla monterów izolacji oraz rusztowań prosimy o kontakt pod numerem:

694-843-180

Aktualność dodana przez: Ewa Parcej (2017-08-11 08:12:45)
Data wydarzenia : 2017-08-08