Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Stefanini stawia na Opole. Powstaną miejsca pracy

Stefanini stawia na Opole. Powstaną miejsca pracy

Jeszcze w tym roku w Opolu powstaną nowe miejsca pracy. Stanie się to za sprawą firmy Stefanini, która dostarcza kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie IT i procesów biznesowych oraz wsparcie konsultingowe. Otwarcie opolskiej siedziby zostało zaplanowane na najbliższe miesiące.

Pojawienie się w regionie nowej, globalnie działającej firmy to bardzo dobra wiadomość dla opolskiego rynku pracy – tym bardziej, że oprócz pierwszego naboru pracowników w perspektywie kilkunastu miesięcy planowane są kolejne rekrutacje. Stefanini to międzynarodowe przedsiębiorstwo o brazylijskich korzeniach, które działa od 30 lat, a od 10 lat jest obecne w Polsce. W Krakowie mieszczą się dwa biura, które obsługują w 12 językach przedsiębiorstwa z różnych krajów. Natomiast cechą charakterystyczną opolskiego oddziału będzie obsługa głównie klientów niemieckojęzycznych.

Co sprawiło, że międzynarodowa firma wybrała właśnie Opole? Wyczerpująca analiza rynków europejskich i nie tylko wykazała, że Opole to najlepsza lokalizacja do obsługi klientów w języku niemieckim, nie tylko ze względu na powszechną dostępność, ale przede wszystkim bardzo wysoki poziom znajomości tego języka wśród lokalnych kadr – powiedziała Andreea Stanescu, vice president Stefanini EMEA Delivery.

Kolejnym ważnym powodem jest pozytywne nastawienie władz miejskich i ogromna otwartość na współpracę z nowymi inwestorami. – Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu, z jakim władze Opola promują swoje miasto i dla serdecznością, z jaką spotkaliśmy się z ich strony. Było to niewątpliwie najlepsze doświadczenie przy negocjowaniu otwarcia nowego oddziału w mojej karierze, wszystko było zorganizowane bez zarzutu i z dużą przejrzystością – podkreślała Andreea Stanescu. Przedstawiciele Stefanini zwrócili również uwagę na szybkie tempo, w jakim rozwija się Opole.

 

Aktualność dodana przez: Marcin Krawczyk (2017-08-11 08:00:57) , zredagowana przez: Marcin Krawczyk (2017-09-06 08:43:33)
Data wydarzenia : 2017-09-11
Data publikacji : 2017-09-06

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Inny Opole-facebook-270x170 (.png 36.02kB) 2017-09-04 36.02kB Plik: Opole-facebook-270x170.png (36.02kB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/426/stefanini-stawia-na-opole-powstana-miejsca-pracy