Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYNANIE ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

Uprzejmie informujemy, że w terminie od 04.09 2017r. do 08.09.2017r. odbędzie się nabór Wniosków o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Funduszu Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach którego planuje się przyznać 100 dotacji.

Maksymalna kwota dofinansowania-dotacji wynosi 24 000

Osoby, które zamierzają ubiegać się o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej, proszone są o składanie ,,Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” wraz z załącznikami w w/w terminie w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP w Opolu, ul. Bytnara Rudego 8, pokój nr 4, tel. 77 44 22 942.

UWAGA!

Od dnia 14.07.2017 r. obowiązuje nowe Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie dokonywania z Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz przyznawania środków na podjęcie działalności gospodarczej, w związku z tym poniżej oraz w zakładce dokumenty do pobrania - dla bezrobotnych - środki na podjęcie działalności gospodarczej zamieszczony został:

- nowy ,,Regulamin przyznawania bezrobotnemu , absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi przez Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, ze środków Funduszu Pracy, jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej” oraz,

- nowy ,,Wniosek o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi z Fundusz Pracy jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej’’ wraz z załącznikami,

które obejmują zmiany wynikające z w/w rozporządzenia.

Aktualność dodana przez: Katarzyna Hrycaj (2017-08-09 10:30:54) , zredagowana przez: Ewa Parcej (2017-08-30 09:08:02)
Data wydarzenia : 2017-08-09
Data publikacji : 2017-08-30

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/424/nabor-wnioskow-o-przynanie-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej-