Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

LISTA RANKINGOWA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Informujemy, iż komisja oceny wnioksów dokonała oceny merytorecznej wniosków o przyznznaie środków na finasowanie lub wspołfinasowanie dzialań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

W ZAŁĄCZENIU LISTA RANKINGOWA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA FINANSOWANIE LUB WSPOŁFINASOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRACOWNIKÓW I PRACODAWCY Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO.

UWAGA: W przypadku kiedy pracodawca składał wniosek obejmujący kilka działań (kilka szkoleń, lub studia podyplomwe czy egzminy), każde działanie zostało oddzielnie ocenione i odrębnie sklasyfikowane na liście rankingowej. 

Aktualność dodana przez: Adam Tatoj (2017-04-26 10:51:05) , zredagowana przez: Izabela Bocheńska (2017-05-18 09:19:12)
Data wydarzenia : 2017-04-26
Data publikacji : 2017-04-26

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/405/lista-rankingowa-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-z-krajowego-funduszu-szkoleniowego