LISTA RANKINGOWA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Informujemy, iż komisja oceny wnioksów dokonała oceny merytorecznej wniosków o przyznznaie środków na finasowanie lub wspołfinasowanie dzialań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

W ZAŁĄCZENIU LISTA RANKINGOWA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA FINANSOWANIE LUB WSPOŁFINASOWANIE DZIAŁAŃ NA RZECZ KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRACOWNIKÓW I PRACODAWCY Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO.

UWAGA: W przypadku kiedy pracodawca składał wniosek obejmujący kilka działań (kilka szkoleń, lub studia podyplomwe czy egzminy), każde działanie zostało oddzielnie ocenione i odrębnie sklasyfikowane na liście rankingowej.

Aktualność dodana przez: Adam Tatoj (2017-04-26 10:51:05) , zredagowana przez: Izabela Bocheńska (2017-05-18 09:19:12)
Data wydarzenia : 2017-04-26
Data publikacji : 2017-04-26

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/405/lista-rankingowa-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-z-krajowego-funduszu-szkoleniowego