Lista rankingowa wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Informujemy, iż komisja zakończyła ocene merytoryczną wniosków KFS. W załączeniu lista rankingowa wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finasowanie lub wspołfinasowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

UWAGA: W sytuacji kiedy pracodawca skaładał wniosek na kilka szkoleń, na kilku pracowników, komisja dokonała oceny każdego ze szkoleń odrębnie.

Aktualność dodana przez: Adam Tatoj (2017-04-26 09:21:14)
Data wydarzenia : 2017-04-26
Data publikacji : 2017-04-26

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/404/lista-rankingowa-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-z-krajowego-funduszu-szkoleniowego