INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu pozyskał środki z rezerwy Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w wysokości 660 tys. zł na realizację Programu Regionalnego, który ma na celu aktywizację kobiet zarejestrowanych w tutejszym urzędzie (dla których ustalono II profil pomocy).

Pracodawco, jeśli zdecydujesz się i wyrazisz chęć stworzenia miejsca pracy dla kobiety, to w ramach programu będziesz mógł:

• wskazać zakres szkolenia jakie ma ukończyć;
  • po zakończeniu szkolenia odbędzie ona 3 miesięczny staż;
  • następnie zrefundujemy koszty utworzenia miejsca pracy w wysokości 24 tys. zł, na które zostanie skierowana uczestnika Programu uprzednio przeszkolona pod potrzeby pracodawcy i po odbyciu stażu.

Koszty związane ze szkoleniem, stażem i refundacjom kosztów utworzenia miejsca pracy ponosi Powiatowy Urząd Pracy w Opolu.

W związku z powyższym zapraszamy chętnych Pracodawców, którzy chcieliby stworzyć miejsca pracy dla kobiet.

Pracodawcy zainteresowani udziałem w programie proszeni są o kontakt z Panią Mirellą Czech-Słaby tel. 77 44 21 350 oraz Panią Joanną Siczewską tel. 77 44 21 570

Aktualność dodana przez: Joanna Siczewska (2017-04-10 13:26:04) , zredagowana przez: Joanna Siczewska (2017-04-26 14:45:37)
Data wydarzenia : 2017-04-25
Data publikacji : 2017-04-25