Program ,,Pierwszy biznes-Wsparcie w starcie II"

Szanowni Państwo,

w związku z realizowanym przez Fundację Rozwoju Śląska oraz Wspierania Inicjatyw Lokalnych Programem ,,Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II”, w którym Fundacja pełni rolę Pośrednika Finansowego w porozumieniu z Bankiem Gospodarstwa Krajowego pragniemy poinformować, że w dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania ze wsparcia pożyczkowego na podjęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsc pracy dla wnioskodawców z województwa opolskiego i śląskiego.

Celem Programu ,,Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II” jest rozwój przedsiębiorczości oraz przeciwdziałanie bezrobociu poprzez udzielanie niskooprocentowanych pożyczek połączone ze wsparciem merytorycznym w formie doradztwa i szkoleń. Program skierowany jest do absolwentów szkół i uczelni wyższych, studentów ostatniego roku studiów oraz bezrobotnych, a także istniejących firm, planujących utworzyć nowe miejsca pracy.

Szczegółowe informacje, dokumenty aplikacyjne oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie www.fundacja.opole.pl

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami funduszu pod numerami telefonu:

77 540 01 41, 77 540 01 42 lub 77 540 01 43.

Aktualność dodana przez: Katarzyna Hrycaj (2016-01-26 09:40:07) , zredagowana przez: Katarzyna Hrycaj (2016-01-26 09:50:03)
Data wydarzenia : 2016-01-26
Data publikacji : 2016-01-24

Adres: http://pup.opole.pl/wydarzenie/256/program-pierwszy-biznes-wsparcie-w-starcie-ii-