Zaproszenie do udziału w spotkaniu

Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu serdecznie zaprasza przedsiębiorców i osoby zainteresowane rozpoczęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 28 października o godzinie 11.00 wsiedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego

Kompleksowe wsparcie szkoleniowe dla firm z sektora MŚP

Kompleksowe wsparcie szkoleniowe dla firm z sektora MŚP z województwa opolskiego. Szkolenia w 100% dofinansowane z EFS.

Profesjonalne dokumenty aplikacyjne drogą do sukcesu - zaproszenie do udziału w warsztatach

Stworzenie odpowiednich dokumentów aplikacyjnych wbrew pozorom nie jest ani najłatwiejszym, ani najmniej istotnym etapem ubiegania się o pracę. Prawidłowo przygotowane CV i list motywacyjny decydująo zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną.

Porady prawne

Z przyjemnością informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy kontynuuje współpracę z Uniwersytetem Opolskim w zakresie świadczenia przez studentów Wydziału Prawa i Administracji bezpłatnych porad prawnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Opole i jego filiach.