Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Informacja dla pracodawców chcących zatrudnić cudzoziemców

PUP w Opolu informuje, iż z uwagi na wprowadzone przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej nowe Wytyczne dla Powiatowych Urzędów Pracy w związku z rejestracją Oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcom, wydłuży się czas oczekiwania na rejestrację ww. dokumentu.

Projekt EFS "Młodzi aktywni na rynku pracy"

Informujemy, że Izba Gospodarcza Śląsk realizuje projekt szkoleniowo-stażowy dla osób pozostających bez zatrudnienia w wieku 15-30 lat pn. „Młodzi aktywni na rynku pracy”.

NAGRODA

  

 

Miło nam poinformować, że Powiatowy Urząd Pracy w Opolu otrzymał nagrodę Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zostaliśmy nagrodzeni za zaangażowanie i najlepsze wyniki wdrożenia rozwiązań reformy rynku pracy, a szczególnie za uzyskanie wysokiej efektywności kosztowej oraz identyfikację problemów lokalnego rynku pracy, w konkursie pn. „Najlepsze wdrożenia noweli ustawy o promocji zatrudnienia”. Nagrodę dla Dyrektora PUP w Opolu Antoniego Dudy wręczył w dniu 28.01.2015 roku Minister Władysław Kosiniak-Kamysz.

Zajęcia grupowe

Zapraszamy do kolejnej edycji zajęć grupowych pn. „Samopoznanie”, których celem jest pomoc w określeniu swojego potencjału i możliwości zawodowych. Zajęcia odbędą się w dniach 27-29.01.2015r. Zapisy u doradcy zawodowego Ewy Parcej, tel. 77/44-22-938.