Bezpłatne szkolenia

Bizneslingua Centrum Języków Obcych zaprasza osoby bezrobotne do udziału w projekcie, w ramach którego będzie możiwość skorzystania z bezpłatnych kursów oraz nabycia doświadczenia zawodowego podczas stażu.

Bezpłatne szkolenia dla osób niepracujących i pracujących

WZDZ w Opolu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szkoleń: Dekarz-blacharz oraz Hydraulik - monter instalacji sanitarnych. W projekcie mogą wziąć udział osoby niepracujące oraz zatrudnione, z terenu Aglomeracji Opolskiej, szczególnie z terenów wiejskich.

INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza chętnych Pracodawców do współpracy przy Programie Regionalnym, w ramach którego pozyskaliśmy 660 tys. zł na tworzenie nowych miejsc pracy.

Bez przeszkód wejdziesz do PUP Opole

Remont schodów prowadzących do siedziby PUP w Opolu przy ul. mjr Hubala 21 został zakończony. Wykonawcą prac remontowych było Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe FORBUD S.C. z Opola. Roboty trwały tydzień w listopadzie br. Wartość robót wyniosła 4.641,81 zł (brutto). Okres gwarancyjny trwa trzy lata. Remont sfinansowano ze środków budżetu Miasta Opola. Zapraszamy!