Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Staż w Austrii

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu wraz z CTC Sp. z o.o. organizuje wyjazd na staż do Austrii w ramach projektu „Młody opiekun dla seniora" w charakterze opiekuna osób starszych. Staż skierowany jest dla osób bezrobotnych do 35 roku życia, z wykształceniem min. średnim oraz komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Uczestnik ma zapewniony bezpłatny przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie i kieszonkowe. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 44 21 570.

Projekt dla osób do 29 roku życia

Projekt dla osób do 29 roku życia

 

Informujemy, że Chrześcijańska Służba Charytatywna realizuje projekt dla osób
w wieku 15-29 lat
nie kształcących się i nie uczących się pn. „Praca się opłaca”.

Uczestnicy projektu otrzymają bezpłatne i kompleksowe wsparcie – począwszy od warsztatów z doradcą zawodowym, poprzez wysokiej jakości szkolenia (pracownik/pracowniczka biurowa, operator/operatorka wózka widłowego, księgowy/księgowa, pracownik/pracowniczka ochrony, spawacz/spawaczka  i inne), zakończone uzyskaniem renomowanych certyfikatów oraz płatne 6-miesięczne staże zawodowe.

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna

Elżbieta Młyńczak, Koordynator projektu „Praca się opłaca”

tel. 730 799 243

 

Projekt dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że Fundacja Aktywizacja realizuje projekt dla niepracujących osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności pn. "Krok do samodzielności".

Projekt dla osób niepełnosprawnych do 19 roku życia

Fundacja Aktywizacja realizuje projekt dla osób niepełnosprawnych w wieku 15-19 lat pn. "Młodzi aktywni na rynku pracy", w ramach którego można skorzystać m.in. ze szkoleń i staży zawodowych.