Konferencja

Dnia 14.12.2017r. odbyła się, zorganizowana przez PUP Opole, konferencja pn. "Krajowy Fundusz Szkoleniowy - wsparciem w kształceniu lokalnych kadr”. Licznie zgromadzeni pracodawcy zostali zapoznani z zasadami pozyskiwania środków finansowych na kształcenie ustawiczne swoich pracowników, priorytetami ich udzielania w 2018 roku. Ponadto przedstawiciel PIP przybliżył pracodawcom kwestie uregulowań prawnych związanych z podnoszeniem kwalifikacji przez pracowników, a przedstawiciel ZUS – nowe zasady opłacania składek.

O terminie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 roku poinformujemy niebawem.

Film promujący korzystanie z KFS:  https://drive.google.com/file/d/1tJCQpceVRShqUnTqYJujMrTkhB4ElFyU/view

Rekrutacja do firmy HONGBO

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o. - producent oświetleniaprowadzi nabór osób na stanowiska: PAKOWACZ, TŁOCZARZ (operator prasy), OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ METALU (operator wyoblarki).

Więcej informacji oraz zgłaszanie aplikacji: 77/44-22-938, e.parcej@pup.opole.pl

REFUNDACJA KOSZTÓW SZKOLEŃ ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

.

Bezpłatne szkolenia

Bizneslingua Centrum Języków Obcych zaprasza osoby bezrobotne do udziału w projekcie, w ramach którego będzie możiwość skorzystania z bezpłatnych kursów oraz nabycia doświadczenia zawodowego podczas stażu.