Projekt dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że Fundacja Aktywizacja realizuje projekt dla niepracujących osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności pn. "Krok do samodzielności".

Projekt dla osób niepełnosprawnych do 19 roku życia

Fundacja Aktywizacja realizuje projekt dla osób niepełnosprawnych w wieku 15-19 lat pn. "Młodzi aktywni na rynku pracy", w ramach którego można skorzystać m.in. ze szkoleń i staży zawodowych.

Projekt dla osób niepełnosprawnych

Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL waz z Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza do udziału w projekcie pn. „(Od)Ważni na rynku pracy – aktywizacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami”. W ramach projektu: szkolenia oraz wsparcie w znalezieniu i podjęciu odpowiedniej pracy.

Program ,,Pierwszy biznes-Wsparcie w starcie II"

Informujemy o możliwości ubiegania się o środki finansowe w ramach Programu ,,Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II”.