Projekt dla osób do 29 roku życia

Informujemy, że Chrześcijańska Służba Charytatywna realizuje projekt dla osób
w wieku 15-29 lat
nie kształcących się i nie uczących się pn. „Praca się opłaca”.

Uczestnicy projektu otrzymają bezpłatne i kompleksowe wsparcie – począwszy od warsztatów z doradcą zawodowym, poprzez wysokiej jakości szkolenia (pracownik/pracowniczka biurowa, operator/operatorka wózka widłowego, księgowy/księgowa, pracownik/pracowniczka ochrony, spawacz/spawaczka  i inne), zakończone uzyskaniem renomowanych certyfikatów oraz płatne 6-miesięczne staże zawodowe.

Chrześcijańska Służba Charytatywna

Elżbieta Młyńczak, Koordynator projektu „Praca się opłaca”

Projekt dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że Fundacja Aktywizacja realizuje projekt dla niepracujących osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności pn. "Krok do samodzielności".

Projekt dla osób niepełnosprawnych do 19 roku życia

Fundacja Aktywizacja realizuje projekt dla osób niepełnosprawnych w wieku 15-19 lat pn. "Młodzi aktywni na rynku pracy", w ramach którego można skorzystać m.in. ze szkoleń i staży zawodowych.

Projekt dla osób niepełnosprawnych

Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL waz z Opolskim Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza do udziału w projekcie pn. „(Od)Ważni na rynku pracy – aktywizacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami”. W ramach projektu: szkolenia oraz wsparcie w znalezieniu i podjęciu odpowiedniej pracy.