Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

STAŻE W RAMACH PO WER dla osób do 30 roku życia

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość odbycia stażu w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Opolu i powiecie opolskim (IV)" w ramach PO WER 2014-2020....

STAŻE W RAMACH RPO dla osób powyżej 30 roku życia

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość odbycia stażu w ramach projektu pn. "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych, w tym zwłaszcza znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy w mieście Opolu i powiecie opolskim (IV)" w ramach RPO 2014-2020....

LISTA RANKINGOWA II NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W 2018 R.

Lista rankingowa wniosków zakwalifikowanych do przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach II naboru ogłoszonego w 2018 r.

Konferencja

Dnia 14.12.2017r. odbyła się, zorganizowana przez PUP Opole, konferencja pn. "Krajowy Fundusz Szkoleniowy - wsparciem w kształceniu lokalnych kadr”. Licznie zgromadzeni pracodawcy zostali zapoznani z zasadami pozyskiwania środków finansowych na kształcenie ustawiczne swoich pracowników, priorytetami ich udzielania w 2018 roku. Ponadto przedstawiciel PIP przybliżył pracodawcom kwestie uregulowań prawnych związanych z podnoszeniem kwalifikacji przez pracowników, a przedstawiciel ZUS – nowe zasady opłacania składek.

 

O terminie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 roku poinformujemy niebawem.

Film promujący korzystanie z KFS:  https://drive.google.com/file/d/1tJCQpceVRShqUnTqYJujMrTkhB4ElFyU/view