Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Komunikat dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w LPIK Popielów

INFORMACJA !!!

  • Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w październiku 2016r. z przyczyn niezależnych od urzędu Lokalny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny w Popielowie będzie zamknięty. Formalności dotyczące pobierania zaświadczeń, zgłaszania wszelkich zmian dot. rejestracji (podjęcia pracy, wyjazdy, itd.) należy dokonywać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu ul. Hubala 21. Wszelkich informacji dotyczących zaistniałych zmian udzielają doradcy klienta w PUP Opole tel. 77 44 22 944, 44 22 931, 44 22 932, 44 21 887.

 

Oferty urzędu pracy w Opolu na bieżąco w Twojej komórce!

Szukasz pracy albo chcesz zmienić tę obecną? Skorzystaj z Aplikacji PUP24. Dzięki niej - bez wychodzenia z domu i szukania w prasie czy Internecie - będziesz dostawał oferty pracy dobrane do Twoich potrzeb. Teraz także te z urzędu pracy w Opolu!

To możliwe, bo 2 września br. Powiatowy Urząd Pracy w Opolu podpisał umowę z opolską firmą Loyal Solutions sp. z o.o. na korzystanie z mobilnej aplikacji PUP24. Aplikacji, dzięki której każdy zainteresowany zmianą lub znalezieniem pracy, uzyskuje bieżący dostęp do ofert pracy zamieszczanych przez firmy w bazach Powiatowego Urząd Pracy w Opolu.

Projekt dla osób niepełnosprawnych

Informujemy, że Fundacja Aktywizacja realizuje projekt "Job Mobility" dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności w wieku 18-35 lat.

Kurs komputerowy

 

W dniach 12-15 lipca 2016r. w PUP Opole odbyły się zajęcia informatyczne, w trakcie których 10 uczestników przyswoiło umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym. Nowe kompetencje pozwolą na większą samodzielność w poszukiwaniu zatrudnienia przy użyciu komputera i Internetu, a także na wykorzystanie ich w środowisku zawodowym. Zajęcia zrealizowano we współpracy z firmą Airlan Technologie Sieciowe z Opola, która nieodpłatnie przeprowadziła w pełni profesjonalne szkolenie, zapewniając także sprzęt komputerowy i materiały dydaktyczne.