Rekrutacja do firmy HONGBO

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o. - producent oświetleniaprowadzi nabór osób na stanowiska: PAKOWACZ, TŁOCZARZ (operator prasy), OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ METALU (operator wyoblarki).

Więcej informacji oraz zgłaszanie aplikacji: 77/44-22-938, e.parcej@pup.opole.pl

Bezpłatne szkolenia

Bizneslingua Centrum Języków Obcych zaprasza osoby bezrobotne do udziału w projekcie, w ramach którego będzie możiwość skorzystania z bezpłatnych kursów oraz nabycia doświadczenia zawodowego podczas stażu.

Bezpłatne szkolenia dla osób niepracujących i pracujących

WZDZ w Opolu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szkoleń: Dekarz-blacharz oraz Hydraulik - monter instalacji sanitarnych. W projekcie mogą wziąć udział osoby niepracujące oraz zatrudnione, z terenu Aglomeracji Opolskiej, szczególnie z terenów wiejskich.

INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza chętnych Pracodawców do współpracy przy Programie Regionalnym, w ramach którego pozyskaliśmy 660 tys. zł na tworzenie nowych miejsc pracy.