Zgłoś się do projektu „Wejdź na ścieżkę sukcesu!”

Rozpoczynamy rekrutację do Projektu „Wejdź na ścieżkę sukcesu!”- podnieś z nami swoje kwalifikacje i zdobądź doświadczenie zawodowe. Jeśli masz od 18 do 67 lat, jesteś osobą bezrobotną[1] lub odchodzącą z rolnictwa[2], szukasz pracy i mieszkasz na terenie województwa opolskiego zgłoś się do nas już dziś. Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń, doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy oraz 5 – miesięcznych staży zawodowych....

Oferta edukacyjna

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Opolu informuje o rekrutacji do szkoły policealnej. Oferta obejmuje m.in. kierunki bezpłatne: Technik Administracji, Technik Informatyk, Technik Rachunkowości, Technik BHP, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Masażysta, Opiekun Medyczny, Florysta.

Lista rankingowa dotycząca III naboru w 2018 r. o przyznanie dotacji na podjęcie dzialalności.

Lista rankingowa dotycząca III naboru w 2018 r. dotyczaca przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

LISTA RANKINGOWA II NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W 2018 R.

Lista rankingowa wniosków zakwalifikowanych do przyznania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach II naboru ogłoszonego w 2018 r.