NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Uprzejmie informujemy, że od 23 do 27 kwietnia br. odbędzie się drugi w tym roku nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne.

BONY NA ZASIEDLENIE

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Opolu wznawia nabór wniosków o przyznanie bonu
na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

Konferencja

Dnia 14.12.2017r. odbyła się, zorganizowana przez PUP Opole, konferencja pn. "Krajowy Fundusz Szkoleniowy - wsparciem w kształceniu lokalnych kadr”. Licznie zgromadzeni pracodawcy zostali zapoznani z zasadami pozyskiwania środków finansowych na kształcenie ustawiczne swoich pracowników, priorytetami ich udzielania w 2018 roku. Ponadto przedstawiciel PIP przybliżył pracodawcom kwestie uregulowań prawnych związanych z podnoszeniem kwalifikacji przez pracowników, a przedstawiciel ZUS – nowe zasady opłacania składek.

O terminie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2018 roku poinformujemy niebawem.

Film promujący korzystanie z KFS:  https://drive.google.com/file/d/1tJCQpceVRShqUnTqYJujMrTkhB4ElFyU/view

Rekrutacja do firmy HONGBO

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o. - producent oświetleniaprowadzi nabór osób na stanowiska: PAKOWACZ, TŁOCZARZ (operator prasy), OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ METALU (operator wyoblarki).

Więcej informacji oraz zgłaszanie aplikacji: 77/44-22-938, e.parcej@pup.opole.pl