Bezpłatne szkolenia dla osób niepracujących i pracujących

WZDZ w Opolu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szkoleń: Dekarz-blacharz oraz Hydraulik - monter instalacji sanitarnych. W projekcie mogą wziąć udział osoby niepracujące oraz zatrudnione, z terenu Aglomeracji Opolskiej, szczególnie z terenów wiejskich.

INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza chętnych Pracodawców do współpracy przy Programie Regionalnym, w ramach którego pozyskaliśmy 660 tys. zł na tworzenie nowych miejsc pracy.

Bez przeszkód wejdziesz do PUP Opole

Remont schodów prowadzących do siedziby PUP w Opolu przy ul. mjr Hubala 21 został zakończony. Wykonawcą prac remontowych było Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe FORBUD S.C. z Opola. Roboty trwały tydzień w listopadzie br. Wartość robót wyniosła 4.641,81 zł (brutto). Okres gwarancyjny trwa trzy lata. Remont sfinansowano ze środków budżetu Miasta Opola. Zapraszamy!

Komunikat dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w LPIK Popielów

INFORMACJA !!!

• Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w październiku 2016r. z przyczyn niezależnych od urzędu Lokalny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny w Popielowie będzie zamknięty. Formalności dotyczące pobierania zaświadczeń, zgłaszania wszelkich zmian dot. rejestracji (podjęcia pracy, wyjazdy, itd.) należy dokonywać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu ul. Hubala 21. Wszelkich informacji dotyczących zaistniałych zmian udzielają doradcy klienta w PUP Opole tel. 77 44 22 944, 44 22 931, 44 22 932, 44 21 887.