Bezpłatne szkolenia dla osób niepracujących i pracujących

WZDZ w Opolu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szkoleń: Dekarz-blacharz oraz Hydraulik - monter instalacji sanitarnych. W projekcie mogą wziąć udział osoby niepracujące oraz zatrudnione, z terenu Aglomeracji Opolskiej, szczególnie z terenów wiejskich.

INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza chętnych Pracodawców do współpracy przy Programie Regionalnym, w ramach którego pozyskaliśmy 660 tys. zł na tworzenie nowych miejsc pracy.

LISTA RANKINGOWA - DOTACJE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH PONIŻEJ 30 ROKU ŻYCIA

Lista rankingowa wniosków zakwalifikowanych do podpisania umowy - dotyczy naboru wniosków dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

NABÓR WNIOSKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 01 do 03 marca 2017 r. odbędzie się nabór „Wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców”...