Staże w przedszkolach

Informujemy, że Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, w ramach projektu systemowego "Powrót do zatrudnienia" uruchomił organizację staży zawodowych w przedszkolach, których celem jest nabycie doświadczenia zawodowego i praktycznej umiejętności pracy z małymi dziećmi, umożliwiających podjęcie zatrudnienia w zawodzie opiekun dzienny.

Zajęcia grupowe

Zapraszamy osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Opolu oraz jego filiach do udziału w zajęciach grupowych pn. „PROFESJONALNE DOKUMENTY APLIKACYJNE”, podczas których przybliżone zostaną zasady poprawnego sporządzania CV i listu motywacyjnego.

Zajęcia grupowe

Zapraszamy osoby, które nie posiadają sprecyzowanych planów zawodowych, do udziału w zajęciach pn. „SAMOPOZNANIE”, które odbędą się w dniach 17-19.11.2014r.  Zapisy u doradcy zawodowego pod nr tel. 77/ 44-22-938.

Projekt dla nauczycieli oraz pracowników administracji oświaty

"Kompetencje zawodowe szansą na dobrą pracę w województwie opolskim"