Porady prawne

Informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy kontynuuje współpracę z Uniwersytetem Opolskim w zakresie świadczenia przez studentów Wydziału Prawa i Administracji bezpłatnych porad prawnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Opole i jego filiach. Zapraszamy do korzystania z tej formy wsparcia.

Kurs komputerowy

Informujemy, że Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Opolu zaprasza na bezpłatne szkolenia komputerowe osoby niepełnosprawne lub powyżej 50 roku życia.

Zajęcia aktywizacyjne

Zapraszamy do udziału w zajęciach pn. Aktywnie szukam pracy, które odbędą się w dniach: 28-30.04.2014r. W programie m.in. rynek pracy, dokumenty aplikacyjne, rozmowy kwalifikacyjne.

Staże dla osób niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza osoby bezrobotne do 25 r.ż. z orzeczonym znacznym, umiarkowanym lub lekkim stopniem niepełnosprawności do udziału w programie „Junior –program aktywizacji zawodowej absolwentów niepełnosprawnych”.