Praca dla barmanów i kelnerów

MINI- Browar i RESTAURACJA „ SPIŻ ” poszukuje osób do zatrudnienia na stanowiskach BARMANA i KELNERA
w Opolu.

Rekrutacja do firmy IAC GROUP SP. Z O. O.

International Automotive Components Group Sp z o. o., jest dostawcą elementów wyposażenia wewnętrznego do samochodów osobowych i jedynym globalnym dostawcą skupionym wyłącznie na wyposażeniu do wnętrz samochodów.

IAC produkuje podzespoły dla takich marek jak: Volvo, Jaugar, Land Rover, Audi, BMW, Daimler czy Porsche.

UWAGA PRACODAWCY

Zapraszamy pracodawców do udziału w konferencji pn. "Krajowy Fundusz Szkoleniowy – wsparciem w kształceniu lokalnych kadr" która odbędzie się 14.12.2017 roku o godzinie 10.00 w Hotelu De Silva w Opolu, ul. Powolnego 10, w sali C. Jej celem jest przybliżenie korzyści wynikających z ubiegania się o dofinansowanie przez urząd pracy różnych form kształcenia ustawicznego, przedstawienie priorytetów wydatkowania środków KFS obowiązujących w 2018 roku, ale także dostarczenie innych istotnych informacji dla pracodawców w kontekście rozwoju ich pracowników.

Harmonogram spotkania:

10.00 Otwarcie konferencji

10.10 Zasady udzielania wsparcia finansowego ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.Priorytety wydatkowania środków KFS w roku 2018.

10.40 Dobre praktyki - doświadczenia opolskich pracodawców w korzystaniu z KFS.

11.00 Przerwa

11.30 Obowiązki pracodawcy związane z podnoszeniem kwalifikacji przez pracowników.

11.50 e-składka. Nowa forma rozliczania składek w ZUS.

12.15 Dyskusja, zakończenie konferencji.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy dokonać do dnia 13.12.2017r. pod numerami telefonów: 77/44-23-204, 77/44-22-938.

LISTA RANKINGOWA V NABORU WNIOSKÓW O PRZYZNANIE DOTACJI NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Lista rankingowa V nabrou wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, który odbył sie w terminie 22-24.11.2017 r.