Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych służbą w Policji

W związku z procedurą doboru do służby do Policji na rok 2017, Powiatowy Urząd Pracy w Opolu wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Opolu serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne podczas, którego przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji przedstawią kryteria przyjęcia kandydatów do Policji, opowiedzą o procedurach rekrutacyjnych, warunkach zatrudnienia, płacach w Policji i możliwościach kariery zawodowej. Po spotkaniu osoby zainteresowane będą mogły uzyskać odpowiedź na bardziej szczegółowe pytania oraz uzyskać pomoc w wypełnieniu niezbędnych dokumnetów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 25.10.2017 r. o godz. 9:00 w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu, w sali nr 14a.

W rozwinięciu zamieszczamy kryteria jakie powinna spełniać osoba chcąca pełnić służbę w Policji.

e-Składka – prosty przelew do ZUS

Bez indywidualnego numeru konta bankowego - już w styczniu - nie zapłacisz składek ZUS. Twoje dotychczasowe konta na początku roku będą już zamknięte. Jednak wcześniej dostaniesz od nas jeden numer bankowy, którego ostatnie cyfry to twój numer NIP. Zamiast wpłat na kilka rachunków, wszystkie składki zapłacisz jednym przelewem. Sprawa dotyczy ponad 53 tys. podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w województwie opolskim.

NABÓR WNIOSKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach od 16.10.2017r. do 17.10.2017r. Powiatowy Urząd Pracy w Opolu prowadzi kolejny nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców”. Kwota wolnych środków z rezerwy KFS wynosi około 50 000,00zł...

Zakończenie naboru wniosków stażowych

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż "Wnioski o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu" będą przyjmowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Opolu do dnia 10.10.2017 r. włącznie (o zachowaniu terminu decyduje data wpływu wniosku do tut. urzędu).