Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych służbą w Policji

W związku z procedurą doboru do służby do Policji na rok 2018, Powiatowy Urząd Pracy w Opolu wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Opolu serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne podczas, którego przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji przedstawią kryteria przyjęcia kandydatów do Policji, opowiedzą o procedurach rekrutacyjnych, warunkach zatrudnienia, płacach w Policji i możliwościach kariery zawodowej. Po spotkaniu osoby zainteresowane będą mogły uzyskać odpowiedź na bardziej szczegółowe pytania oraz uzyskać pomoc w wypełnieniu niezbędnych dokumnetów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 20.02.2018 r. o godz. 9:00 w budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu, w sali nr 14a.

W rozwinięciu zamieszczamy kryteria jakie powinna spełniać osoba chcąca pełnić służbę w Policji.

NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 14-16.03.2018r. odbędzie się i nabór „Wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców”....

Bezpłatne porady prawne

Informujemy, iż Powiatowy Urząd Pracy kontynuuje współpracę z Uniwersytetem Opolskim w zakresie świadczenia przez studentów Wydziału Prawa i Administracji bezpłatnych porad prawnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Opole i jego filiach. Zapraszamy do korzystania z tej formy wsparcia.

Zajęcia grupowe

W dniach 27.02-01.03.2018r. zapraszamy na bezpłatne zajęcia grupowe pn. „Samopoznanie”, których celem jest pomoc w określeniu swojego potencjału zawodowego, aktualnego celu zawodowego oraz doskonalenie umiejętności poszukiwania pracy. Zapisy u doradcy zawodowego Ewy Parcej pod nr telefonu 77/44-22-938 lub u swojego doradcy klienta.