Klawisze dostępu

Nasi doradcy

 

DORADCA ZAWODOWY - EWA PARCEJ

Na stanowisku doradcy zawodowego w Urzędzie Pracy zatrudniona jest od 2004r. Ukończyła Pedagogikę Pracy na Uniwersytecie Opolskim i Doradztwo Zawodowe na Uniwersytecie Warszawskim, jest coachem, posiada uprawnienia trenerskie. Świadczy pełny zakres usług doradczych, szczególnie w zakresie diagnozowania potencjału zawodowego, precyzowania celu zawodowego, sporządzania IPD. Pełni funkcję doradcy klienta indywidualnego.

 

 

(77) 44 22 938

e.parcej@pup.opole.pl

 

 

 

 

DORADCA ZAWODOWY - DARIA BAKANOWICZ

Pedagog zdrowia psychicznego, doradca zawodowy w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Opolu. Trener umiejętności społecznych m.in. w zakresie planowania i rozwoju kariery, aktywnego szukania pracy. Specjalizuje się w udzielaniu pomocy osobom z trudnościami i kryzysami osobistymi. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Od wielu lat prowadzi poradnictwo zawodowe dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Pełni funkcję doradcy klienta indywidualnego.

 

 

(77) 44 22 956

d.bakanowicz@pup.opole.pl

 

 

 

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2013-10-17 15:41:37)
Zredagowana przez: Ewa Parcej (2018-01-11 07:23:36)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/strona/nasi-doradcy/233