Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Nagrody i wyróźnienia

Nagrody i wyróźnienia

 

NAGRODA MINISTRA PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ

 

 

 

    Nagroda za zaangażowanie i najlepsze wyniki wdrożenia rozwiązań reformy rynku pracy w konkursie       pn. „Najlepsze wdrożenia noweli ustawy o promocji zatrudnienia” przyznana 28.01.2015 roku. 

 

 

 

 

 

  

WYRÓŻNIENIE POKL 

 

 

 

Wyróżnienie za sprawną realizację działań współfinansowanych z POKL przyznane przez Zarząd Województwa Opolskiego 25 lutego 2011r.

 

 

 

 

 
 

ZŁOTY LAUR UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI 2011

 

 

Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji 2010 r. w kategorii: osoba lub instytucja wspierająca rozwój gospodarki rynkowej lub edukująca na potrzeby firm, przyznany przez Regionalną Kapitułę w Katowicach

 

 

 

 

 

 

Konkurs LODOŁAMACZE 2010 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu został wyróżniony w Imieniu Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych za udział w Konkursie dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie Lodołamacze 2010.

 

 

 

 

 
SREBRNY LAUR UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI

 

Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji 2008r. w kategorii: osoba lub instytucja wspierająca rozwój gospodarki rynkowej lub edukująca na potrzeby firm, przyznany przez Kapitułę Opolską

 

 

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2013-10-17 12:15:34)
Zredagowana przez: Ewa Parcej (2015-02-09 07:21:15)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/strona/nagrody-i-wyroznienia/177