Klawisze dostępu

Informacja zawodowa

Informacja zawodowa umożliwia zdobycie wiedzy dotyczącej zawodów, rynku pracy, możliwości kształcenia. Z informacji zawodowej można korzystać: 

 

  • samodzielnie – korzystając z komputerów można wyszukiwać informacje związane z poszukiwaniem zatrudnienia, samodzielnie sporządzać i drukować dokumenty aplikacyjne. Klienci mają również możliwość bezpłatnego dostępu do telefonu celem kontaktowania się z pracodawcami.

          Można także obejrzeć filmy video:

                 - przybliżające wiedzę na temat wybranego zawodu (np. dekarza, informatyka i innych),

                 - instruktażowe z zakresu autoprezentacji, mowy ciała, technik negocjacji, radzenia sobie ze stresem

          lub zapoznać się z aktualną prasą lokalną, przewodnikami po zawodach oraz innymi publikacjami związanymi z tematyką                   planowania kariery zawodowej i rozwoju zawodowego;

 

  • z pomocą doradcy zawodowego – udzielenie informacji o usługach i instrumentach rynku pracy dostępnych w urzędzie, o zawodach, rynku pracy, możliwościach podwyższania kwalifikacji.

           Usługa ta świadczona jest w formie spotkania indywidualnego lub zajęć grupowej informacji zawodowej.

 

Informacja zawodowa jest skierowana do wszystkich osób chcących poszerzyć wiedzę, w szczególności do osób po raz pierwszy rejestrujących się w urzędzie pracy (w ramach zajęć pn. "Samodzielność w poszukiwaniu pierwszej pracy").

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2013-10-17 16:36:33)
Zredagowana przez: Ewa Parcej (2014-09-11 09:36:07)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/strona/informacja-zawodowa/240