Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Bon na zasiedlenie

Bon na zasiedlenie

W 2019 roku tut. urząd planuje przyznać 30 bonów. Maksymalna kwota bonu wynosi 6 000,00 zł. Wsparcie przyznawane będzie wyłącznie na wydatki związane z zamieszkaniem, tj. opłaty za wynajem, media itp.

 O przyznanie bonu na zasiedlenie wnioskować może osoba bezrobotna do 30 roku życia, zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Opolu co najmniej 30 dni przed złożeniem wniosku, której urząd w tym czasie nie był wstanie zaproponować odpowiedniej oferty pracy lub innej formy aktywizacji zawodowej. Bon nie będzie przyznany osobie bezrobotnej, która bezpośrednio przed rejestracją w urzędzie mieszkała i pracowała (w ramach umowy o pracę) przez okres powyżej 6 miesięcy w miejscowości, w której ponownie planuje zamieszkać i podjąć pracę po otrzymaniu bonu na zasiedlenie.

UWAGA!

Przed złożeniem wniosku o przyznanie bonu na zasiedlenie należy zapoznać się z kryteriami przyznawania bonów dostępnymi na stronie www.pup.opole.pl

Podstawa prawna: Art. 66n ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t. j. Dz. U. z 2018 r. poz. 1265 z późn. zm.)

Szczegółowych informacji udziela:

Dominika Zachara - tel. 77 44 21 880

Strona dodana przez: Daria Staś (2015-01-13 08:08:25)
Zredagowana przez: Anna Ligaj-Pach (2019-01-23 08:35:34)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.opole.pl/strona/bon-na-zasiedlenie/272