Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Oferty pracy

Opiekun nad osobą starszą w Niemczech

Numer oferty: Oferta ważna: od 2019-01-11 do 2019-02-28
Stanowisko: Opiekun nad osobą starszą w Niemczech . .
Kategoria: Oferta pracy za granicą zgłoszona przez agencje zatrudnienia
Miejsce pracy: Praca na terenie Niemiec w różnych regionach
Ilość miejsc: 5
Zakres obowiązków: Prowadzenie gospodarstwa domowego. Pomoc osobie starszej, niesamodzielnej lub schorowanej. Praca na terenie całych Niemiec w różnych regionach. Zdarza się praca w soboty lub niedziele, jest to praca z zamieszkaniem u podopiecznego, czas wolny i ewentualne dni wolne zależą od konkretnej oferty. - Wynagrodzenie: 6000 - 9000 zł brutto/miesiąc. Praca na umowę zlecenie na czas nieokreślony. Zlecenie około 40 godzin tygodniowo. - Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub ewentualnie wolontariat lub kurs opiekuna osoby starszej. Wymagana umiejętność opieki nad osobą starszą wraz z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym w mowie
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub ewentualnie wolontariat lub kurs opiekuna osoby starszej. Wymagana umiejętność opieki nad osobą starszą wraz z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym w mowie
Wynagrodzenie: 6000.00 - 9000.00 PLN brutto
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną