NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE ŚRODKÓW Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 14-16.03.2018r. odbędzie się i nabór „Wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie lub współfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców”....

 

czytaj więcej

Nabór na stanowisko RATOWNIKA MEDYCZNEGO

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu prowadzi nabór na stanowisko:

RATOWNIK MEDYCZNY

do firmy Piotr Majchrzyk TRANS-MEDYK RATOWNICTWO

czytaj więcej

Akcja: Pierwszy PIT Wiosny

Informujmy, iż w dniach 21 marca 2018 r. w godzinach od 9.00 do 14.30 pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Opolu, organizują punkt składania zeznań podatkowych przez Internet. Punkt będzie się znajdował w pokoju nr 14 w siedzibie PUP Opole przy ul. Hubala 21.

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Opolu udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczenia dochodów uzyskanych w 2017 r. i skorzystania z ulg podatkowych i odliczeń. Eksperci pomogą wprowadzić zeznanie do systemu e-Deklaracje i wysłać je przez Internet do właściwego urzędu skarbowego. Na miejscu podatnik otrzyma wydruk zeznania z systemu i dokument: Urzędowe Poświadczenie Odbioru potwierdzający złożenie zeznania.

czytaj więcej

Projekt "Po zwolnieniu - ku zatrudnieniu"

Informujemy o możliwości skorzystania z projektu aktywizacyjnego osoby zagrożone zwolnieniem z przyczyn niedotyczących pracownika, a także osoby niepracujące.

czytaj więcej